Sulu eğlence denince akla gelen tüm aktiviteler Aqua Water Park'ta!

Aktiviteler

Sulu eğlence denince akla gelen tüm aktiviteleri bünyesinde barındıran Aqua Water Park'da yağmur dansı, latin dans, köpük partisi ve bir Türk klasiği olan göbek dansı yani dansöz eğlencesini aynı anda yaşayabilirsiniz.

Yağmur Dansı

Su ile müziğin enerjisini bir araya getiren yağmur dansı Aqua Water Park'ta adeta bir şenliğe dönüşüyor. Dansa katılanların müthiş bir enerji ile dolduğu bu etkinlik büyük küçük tüm misafirlerin en büyük favorisi.

Latin Dansı

Latin ezgileri ile su bir araya gelince ne olur; tabi ki sınırsız eğlence. Kıvrak figürlerin hakim olduğu ateşli Latin dansı ve suyun muhteşem enerjisi yerinizde oturmanıza izin vermeyecek. Siz de kendinizi su eşliğinde yapılan bu kıvrak dansın ezgilerine bırakacaksınız.

%20 İndirimli

Türk eğlencesinin olmazsa olmazı; kıvrak danslarıyla göz kamaştıran dansözler!

Köpük Partisi

Su, yaz ve eğlence denince akla gelen ilk aktivite kuşkusuz köpük partisi. Özellikle minik misafirlerimizin eğlenceli dakikalar geçirdiği bu etkinlik bir Aqua Water Park klasiği.

Dansöz

Ve Türk kültürünün, Türk eğlencesinin olmazsa olmazı; kıvrak danslarıyla göz kamaştıran dansözler. İhtişamlı kostümleri, göz alıcı danslarıyla sulu eğlencenizin ortasında sizi yakıp kavuracak bir çöl ateşi gibi Aqua Water Park'ta geçirdiğiniz günün ardından mutlaka hafızanızın bir köşesinde kalacak.

Fotoğraf Galerisi